Zyskaj 360zł od Banku Millennium dla konta 360°
  • 4.96 / 5 5
53 głosy, średnia: 4.96 (wynik: 99%)

Pomimo obniżenia stawek interchange banki nie przestały walczyć o klientów. Ruszyła promocja „Zyskaj 360zł” w Banku Millennium, w której otrzymasz do 360zł za otwarcie konta „360 stopni” i płatności kartą. Rachunek możesz założyć od 26 czerwca do 27 sierpnia 2015 roku. Co ważne wystarczy, że w dniu 25 czerwca 2015 nie byłeś klientem banku, aby móc skorzystać z bonusu i zgarnąć do 360zł za 6 miesięcy transakcji bezgotówkowych kartą.

Kto może zyskać do 360zł premii od Banku Millennium?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które są pełnoletnie (ukończone 18 lat) oraz:

  • W dniu 25.06.2015 nie posiadały w banku konta osobistego (ROR) albo rachunku technicznego.
  • W czasie trwania promocji (26.06 – 27.08.2015) wypełnią wniosek o konto i zawrą umowę z bankiem otwierając rachunek (Konto 360° albo Konto 360° Student) z kartą debetową.

Jak zarobić w promocji „Zyskaj 360 zł”?

Jeżeli spełniasz powyższe warunki wystarczy, że otworzysz konto z podanego w artykule linku i będziesz wydawał środki kartą oraz telefonem (płatności BLIK).

  • Za płatności kartą otrzymasz zwrot 2% wartości transakcji. Wliczają się płatności w sklepach, placówkach handlowych i Internecie kartą.
  • Przy płatnościach BLIK dostaniesz zwrot aż 10% wartości transakcji. Podobnie jak wyżej wliczają się transakcje w sklepach i Internetowe.
zyskaj 360 zł promocja millennium

Źródło: Bank Millennium

Maksymalnie zyskasz do 60zł miesięcznie z obydwu typów transakcji (do 30zł z płatności kartą oraz do 30zł z płatności BLIK). Aby transakcja była zaliczona do danego miesiąca, musi zostać zaksięgowana i rozliczona w danym miesiącu kalendarzowym przez bank. Promocja trwa 6 miesięcy (60zł x 6 = 360zł) i rozpoczyna się w miesiącu kolejnym po tym, w którym nastąpiło otwarcie rachunku. Przykładowo zakładając konto w lipcu, rozpoczynasz korzystanie z promocji w sierpniu.

Warunki dodatkowe promocji

Aby premia wpłynęła na Twój rachunek musisz spełnić w każdym miesiącu dwa warunki:

  1. Zalogować się min. raz do aplikacji mobilnej banku.
  2. Przelać na konto co najmniej 1000zł z innego banku. Może to być dowolnych przelew, a nawet kilka własnych dających łącznie tę kwotę (nie musi to być wynagrodzenie).

Kiedy otrzymam premię za płatności kartą?

Do 60zł zł zwrotu miesięcznie Bank Millennium wypłaci na Twoje konto 360° w miesiącu kolejnym, po tym, w którym spełniłeś warunki promocji. Przykładowo premia za sierpień zostanie przelana a Twój rachunek do końca września.

Jakie transakcje wliczają się do promocji?

Bonusowy zwrot do 60 zł miesięcznie obejmuje transakcje bezgotówkowe kartą. Płatności w punktach usługowych i handlowych (sklepy, stacje paliw, hotele, itd.) oraz w sklepach internetowych.
Nie wliczają się transakcje gotówkowe kartą (wypłaty z bankomatów, wpłaty w wpłatomatach).

Płatności BLIK to transakcje bezgotówkowe (zakupy) w sklepach naziemnych i Internecie dokonywane za pomocą aplikacji BLIK. Więcej o płatnościach BLIK możesz przeczytać na stronie http://www.polskistandardplatnosci.pl/dziala/

Koszty prowadzenia konta w Banku Millennium

  • Konto 360° jest darmowe, jeżeli przelejesz na nie min. 1000zł miesięcznie i wykonasz, minimum jedną transakcję kartą na dowolną kwotę. Spełnienie tego warunku nie jest trudne, ponieważ tego wymaga też promocja „Zyskaj 360zł”. Jeżeli nie spełnisz warunku przelewu (min. 1000zł) zapłacisz 8zł za prowadzenie konta.
  • Jeśli nie przeprowadzisz miesięcznie min. 1 transakcji kartą bank pobierze 7zł opłaty za kartę.

Bank Millennium postanowił przez pierwsze 2 mies. nie pobierać opłat jeżeli nie spełnisz powyższych warunków. Za darmo otrzymujesz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, zlecenie stałe, polecenie zapłaty, przelewy internetowe, aplikację mobilną.

Ubezpieczenie karty jest dobrowolne

Do karty debetowej dostępny jest „Pakiet Bezpieczeństwa” w wysokości 3,99 zł, z którego można zrezygnować, np. na infolinii. Dołączony jest także „Pakiet Bardzo Pomocny”, który kosztuje 4,98 zł, ale opłata ta nie jest pobierana w ciągu pierwszych 12 miesięcy i można go odznaczyć podczas otwierania konta.

Konto 360° Student

Rachunek dla studentów również bierze udział w promocji. W przypadku „Konta 360° Student” rachunek jest darmowy, jeżeli wykonasz min. jedną transakcję bezgotówkową kartą miesięcznie. Jeżeli tego nie zrobisz konto pozostanie bezpłatne ale za kartę Millennium pobierze 4zł. Wystarczy więc raz w miesiącu po okresie promocji kupić sobie cokolwiek 😉

Jak założyć Konto 360°?

Otworzyć konto z promocją możesz przez Internet całkowicie online (potwierdzenie umowy przelewem z innego konta) albo poprzez kuriera. Obydwie opcje są darmowe.

Kiedy mogę zamknąć rachunek?

Otwarcie i zamknięcie konta jest darmowe. Jeżeli konto nie spełni Twoich oczekiwań możesz zamknąć je w dowolnym momencie. Polecam jednak utrzymać je, co najmniej do czasu wypłaty ostatniej premii.

Czy zapłacę podatek od premii 360 zł?

Bonus który otrzymasz na konto (do 360zł) jest zwolniony z konieczności zapłaty podatku dochodowego. Nie musisz uwzględniać tej kwoty w zeznaniu podatkowym PIT.

Moneyback i dodatkowe korzyści

Do Konta 360° Bank Millennium oferuje swoim klientom 3% na koncie oszczędnościowym i 3,25% na lokacie mobilnej. Podsumowując promocja jest warta uwagi i można dość łatwo zyskać pieniądze oraz mieć darmowe w użytkowaniu konto.

Zyskaj 360zł od Banku Millennium dla konta 360°
  • 4.96 / 5 5
53 głosy, średnia: 4.96 (wynik: 99%)