Vivus Wasze opinie o pożyczce
 • 4.63 / 5 5
240 głosów, średnia: 4.63 (wynik: 92%)

W tym wpisie znajdziesz moją i Wasze opinie o firmie Vivus oraz pierwszej darmowej pożyczce, którą może dostać praktycznie każdy (bez zaświadczenia o zarobkach). Pierwsza pożyczka w maksymalnej oferowanej przez firmę wysokosci jest naprawdę bezpłatna, jeżeli tylko spłacisz ją w terminie (do 30 dni). Przyznanie pożyczki po rejestracji z weryfikacją w BIK trwa zwykle 15 – 20 min, po tym czasie Vivus przeleje środki na Twoje konto bankowe.

pożyczka vivus

Fot: freeimages.com

Większości z nas zdarza się w życiu jakaś losowa sytuacja, której nie przewidzieliśmy w domowym budżecie. Niespodziewana awaria, dodatkowe koszty na wakacjach czy nawet wysoka cena podręczników szkolnych. Często takiej kwoty nie możesz pożyczyć od rodziny czy przyjaciół. Co w takiej sytuacji? Istnieje, co prawda wiele chwilówek, ale większość z nich w porównaniu z Vivus-em odstrasza oprocentowaniem. Oddawanie ogromnych odsetek na pewno nie jest Ci na rękę, tutaj masz bezpłatną pierwszą pożyczkę.

Vivus w Polsce

Postanowiłem przyjrzeć się ofercie Vivusa i ją opisać byś mógł dowiedzieć się wszystkich niezbędnych informacji na temat tej, nie ukrywajmy atrakcyjnej pożyczki. W 2012 roku pojawiła się pierwsza reklama firmy Vivus, kusząca całkiem darmową pożyczką. Na początek jednak kilka słów o firmie Vivus. Działa ona na polskim rynku od 2012 roku i jest własnością 4financeGroup. Oferuje szybkie pożyczki dla każdego, posiadając bazę ponad 500 tys. klientów i udziela pożyczek na ponad 80 mln zł rocznie.

logo vivus opinie o pierwszej pożyczce

Źródło: Vivus

Pierwsza pożyczka całkowicie za darmo

Wniosek o jej przyznanie darmowej pożyczki złożysz on-line, korzystając z kalkulatora, na którym określisz wysokość pożyczki i czas jej spłaty. Przy dotrzymaniu terminu spłaty pierwszej pożyczki (do 1600zł) ma ona zerowe oprocentowanie – czyli oddasz dokładnie tyle ile pożyczyłeś.

Wymogi Vivusa są bardzo proste, aby otrzymać pożyczkę, musisz:

 • Posiadać polskie obywatelstwo,
 • Być w wieku między 20 – 75 lat,
 • Wypełnić bezpieczny wniosek on-line, czyli zarejestrować się podając PESEL, nr telefonu i e-mail.

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to zależnie od aktualnej promocji 1600 – 2500zł. Nie musisz przedstawiać żadnych zaświadczeń o zarobkach. System sprawdzi Twoje dane w BIK. Wypełnisz też krótką ankietę.

Procedura udzielenia pożyczki na Twoje konto:

 1. Klikniesz na odnośnik, który przeniesie Cię do kalkulatora Vivus:

>> Pożyczka w Vivus – Wniosek <<

 1. Korzystając z kalkulatora wybierzesz kwotę pożyczki i termin spłaty. Pamiętaj, że pierwsza pożyczka do określonej kwoty jest darmowa.

  darmowa pożyczka pieniądze

  Fot: freeimages.com

 2. Rejestrujesz się w bezpiecznym, szyfrowanym formularzu Vivus i zaznaczasz wszystkie zgody. Aby zweryfikować dane niezbędne do umowy zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu na kwotę zaledwie 1 grosza. Rachunek, z którego robisz przelew musi być założony na Twoje dane osobowe, a w przypadku konta wspólnego Ty musisz być jego „pierwszym” właścicielem. Automatycznie wyświetli się numer rachunku na jaki wykonasz przelew weryfikacyjny.
 3. Jeśli system pozytywnie rozpatrzy Twój wniosek i sytuację w BIK dostaniesz SMS z pozytywną weryfikacją. Pieniądze otrzymasz na konto, z którego zrobiłeś/aś przelew. Pożyczka pojawi się na Twoim rachunku nawet po 15 – 20 minutach od wydania pozytywnej opinii kredytowej.
 4. Na adres e-mail otrzymasz bezpłatnie umowę, której jeden egzemplarz wydrukujesz, podpiszesz i odeślesz na wskazany adres, masz na to do 14 dni.

Spłata pożyczki w Vivusie

Na spłatę masz 30 dni od daty przyznania pożyczki. Jeżeli zmieścisz się w wyznaczonym terminie – pierwszą pożyczkę otrzymasz całkowicie za darmo. Po zaciągnięciu pożyczki w Vivus-ie, SMS-em otrzymasz informacje dotyczące Twojego zobowiązania, takie jak kwota, termin spłaty i opcje jej przedłużenia.
W wiadomości e-mail od Vivusa zawarte będą regulaminy i umowa pożyczki. Umowę otrzymasz w dwóch egzemplarzach, jeden zostawiasz dla siebie a drugi odeślesz podpisany na podany w dokumentach adres w ciągu 14 dni.

UWAGI

 • Vivus nie wymaga zaświadczenia o zarobkach ani też o zatrudnieniu przy pierwszej darmowej pożyczce.
 • Wysokość pożyczki, jaką dostaniesz uzależniona jest od decyzji systemu weryfikacyjnego Vivus.
 • Jeżeli pierwszą pożyczkę spłacisz w terminie, dostaniesz propozycję drugiej na korzystnych warunkach.
 • Vivus sprawdzi Twoje zaległości w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) i Krajowym Rejestrze Długów (KRD).
 • Ponieważ pierwsza pożyczka w Vivus jest darmowa, opinie klientów o tej firmie w sieci są w większości pozytywne.

PS Masz pytania, uwagi albo chcesz dodać własną merytoryczną pozytywną albo negatywną opinię? – umieść je w komentarzu pod artykułem.

>> Pożyczka w Vivus – Wniosek <<

 

Vivus Wasze opinie o pożyczce
 • 4.63 / 5 5
240 głosów, średnia: 4.63 (wynik: 92%)