Tablet od Citibanku za kartę kredytową – Promocja
 • 4.71 / 5 5
87 głosów, średnia: 4.71 (wynik: 94%)

Aktualizacja 31.03.2015 – promocja zakończona. Citibank po raz kolejny rozdaje tablety dla klientów, którzy zdecydują się na kartę kredytową podczas noworocznej promocji „Karnawałowe szaleństwo z Citi Handlowy”. Oferowany model to Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110. Klient, który złoży wniosek od 7 stycznia do 31 marca 2015 o kartę kredytową ma bardzo dużą szansę dostać urządzenie. Nie musisz przy tym zakładać konta. Promocja skierowana jest do nowych klientów banku Citi Handlowy, zaś ilość tabletów ograniczono do 3000 sztuk. O przyznaniu tabletu decyduje kolejność dla osób, które spełniły warunki promocji. Bank deklaruje że wartość tabletu to 449 zł brutto.

Kto może otrzymać Tablet Samsung od Citibanku?

Bank jasno określa, do kogo skierowana jest Noworoczna promocja. Otrzymać tablet mogą klienci, którzy:

 • Ukończyli 18 lat czyli są pełnoletni. W praktyce jest to min. 21 lat.
 • Od 1 grudnia 2012 do dnia przystąpienia do promocji nie posiadali żadnej „głównej” karty kredytowej Citibanku. Jeżeli posiadałeś kartę dodatkową bez głównej także możesz skorzystać z promocji.
Tablet w promocji od Citibanku

Źródło: Citibank

Kto może otrzymać kartę kredytową?

W przeciwieństwie do debetowej, otrzymanie karty kredytowej wiąże się zwykle ze spełnieniem podstawowych warunków narzuconych przez bank. Czyli koniecznością udokumentowania zatrudnienia i zarobków albo emerytury, renty, przychodów z działalności gospodarczej lub wynajmu nieruchomości. Weryfikację podczas przyznawania karty w Citibanku przejdą na pewno pozytywnie osoby, które ukończyły 21 lat i mogą udokumentować miesięczne dochody netto na poziomie min. 1200zł. Zatrudnieni muszą pracować min. 3 miesiące u obecnego pracodawcy, a przedsiębiorcy (wiek min 25 lat) prowadzić działalność od min. 2 lat. Bank informuje, że mogą to myć także emeryci, renciści, wykonujący wolne zawody, lekarze i żołnierze pracujący na kontrakcie oraz osoby wynajmujące nieruchomości.

Dokumentami potwierdzającymi mogą być przykładowo: Umowa o pracę/Kontrakt z podaną datą zatrudnienia oraz wynagrodzeniem; Pasek pracowniczy za ostatnie 3 miesiące z wyszczególnioną płacą zasadniczą; PIT-11/PIT-40 za rok 2014 (akceptowany przez cały rok kalendarzowy); PIT-36/PIT-37 za rok 2014 (akceptowany przez cały rok kalendarzowy) z potwierdzeniem zapłaty podatku; Zaświadczenie ZUS RMUA za ostatnie 3 miesiące na standardowym druku; Wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 m-ce), itp.

Szczegółową listę dokumentów, którymi możesz potwierdzić zatrudnienie albo zarobki znajdziesz na 3 stronie Regulaminu:
https://www.online.citibank.pl/retail/files/citiblue/karty/Regulamin_oferty_karta_kred_z_tablet_29-12-14.pdf

Jak przystąpić do Karnawałowej promocji?

Do udziału w promocji uprawnia tylko specjalny wniosek dostępny pod linkiem poniżej:

 1. Należy wypełnić dedykowany formularz na stronie Citibanku do 31 marca 2015,
 2. Po wysłaniu elektronicznego formularza skontaktuje się z Tobą pracownik banku, który przeprowadzi Cię przez dalsze kroki wnioskowania o kartę kredytową. Czyli wypełnisz już faktyczny wniosek o kartę.
 3. Do wniosku należy dołączyć dokument potwierdzający deklarowane w formularzu dochody. Wysyłasz dokument do banku.
 4. Kurier dostarcza bezpłatnie umowę do podpisu.
 5. Na podstawie zawartej umowy i przedstawionych dokumentów bank oceni, którą kartę masz szanse otrzymać (możesz też wybrać – polecam najtańszą srebrną) i wyśle jedną z kart kredytowych:
 • Srebrnych: Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver,
 • Złotych: Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold,
 • Platynowych: Citibank Visa Platinum, Citibank MasterCard Platinum

Najrozsądniejszy i najtańszy wydaje się być wybór karty srebrnej, która będzie Cię kosztować najmniej (8zł miesięcznie). Po 2 miesiącach (wliczając 30 dniowy okres wypowiedzenia karty) możesz ją zamknąć ponosząc koszt 16zł i zachowując prawo do tabletu po spełnieniu warunków promocji. Podczas zamykania karty Citi Handlowy proponuje zwykle zwolnienie z opłaty za kartę na rok, więc samodzielnie zdecydujesz czy warto z niej dalej korzystać 😉

Warunki przyznania Tabletu od Citi Handlowy

Aby otrzymać bezpłatnie tablet musisz być jednym z 3 tys. pierwszych klientów, wnioskujących o kartę w ramach promocji. To już druga promocja Citibanku po ubiegłorocznej. Uczestnicy poprzedniej nie kwalifikują się, więc Twoje szanse rosną.

Warunki promocji do spełnienia:

 • Musisz w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy o kartę wydać nią bezgotówkowo minimum 1000zł. Czyli przykładowo opłacić kartą zakupy w sklepie albo internetowe. Transakcje muszą zostać zaksięgowane w ciągu 30 dni, więc nie zwlekaj do ostatniego dnia miesiąca jeżeli płacisz kartą kilka razy na mniejsze kwoty.
 • Co najmniej raz zalogować się w serwisie transakcyjnym Citibanku czyli „Citibank Online”, dostępnym pod adresem https://www.citibankonline.pl. Możesz to zrobić przez przeglądarkę internetową albo aplikację w smartfonie CitiMobile. Także w ciągu 30 dni od czasu podpisania umowy o kartę z bankiem.
 • W dniu w którym otrzymasz informacją o przyznaniu nagrody posiadać kartę.

Pamiętaj o regulaminie

Wspomniane powyżej transakcje bezgotówkowe kartą powinny być:

 • Transakcjami bezgotówkowymi, czyli np. zakupy kartą w sklepach, punktach handlowych, itp. Nie kwalifikują się np. wypłaty z bankomatów albo gotówki w kasie sklepu (są to operacje gotówkowe).
 • Nie mogą być przelewami z rachunku karty, ani też przelewami związanymi z wydatkami na użytkowanie mieszkania lub domu (czynsz i media opłacane przelewem z karty).
 • Nie wliczają się transakcje, które zostały anulowane, zwrócone i nie zaksięgowane w systemie Citibanku.

Kiedy otrzymam tablet?

Jeżeli otrzymasz główną kartę kredytową i spełnisz powyższe warunki otrzymasz od banku bezpłatnie tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110. Informację o przyznaniu nagrody Citi Handlowy prześle w pierwszym tygodniu po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Dopiero po otrzymaniu powiadomienia możesz zamknąć aktywną kartę kredytową, jeżeli chcesz przestać jej używać. Tablet Citibank dostarczy za darmo kurierem w ciągu 30 dni od daty wysłania informacji o przyznaniu Ci nagrody.

Jakie mam szanse na tablet?

Jeżeli spełnisz powyższe warunki szanse na otrzymanie tabletu są bardzo duże. W ubiegłorocznej Świątecznej edycji promocji, w ciągu miesiąca złożono zaledwie nieco ponad 1 tys. wniosków. Osoby te nie mogą wziąć udziału, w drugiej (obecnej) edycji promocji.

Czy to się opłaca? – dostajemy 30% Moneyback

Według Citibanku tablet Samsung Galaxy Lite SM-T110 wart jest 449zł, ale można takie urządzenie znaleźć w sieci za ok. 339zł. Z drugiej strony nikt inny nie da nam nowego tabletu (z WiFi i GPS) za darmo, więc jeżeli planujesz wydatki sam albo z rodziną na ponad 1000zł, możesz zapłacić kartą i zgarnąć do tego tablet.

Mamy do czynienia z ponad 30% Moneybackiem – wydając kartą 1000zł bank oddaje nam urządzenie warte ponad 300zł.

Tablet posiada 24 miesięczną gwarancję.

 • Polecam od razu wyłączyć usługę CitiPhone, dzięki czemu bank nie pobierze 6zł miesięcznie. Wystarczy zadzwonić na infolinię i zgłosić że rezygnujesz z CitiPhone. Infolinia dla Klientów Citibanku: +48 801 32 2484 albo +48 22 692 2484.
 • Wybierając jedną z najmniej prestiżowych, srebrnych kart kredytowych (Citibank Visa Silver albo Citibank MasterCard Silver) za miesiąc jej użytkowania zapłacisz 8 zł. Za najbardziej prestiżowe Platinum 60zł miesięcznie.

W praktyce kartę będziesz posiadał przez minimum 2 miesiące, wliczając 30 dniowy okres wypowiedzenia karty. Więc za tablet zapłacisz minimum 16zł w postaci miesięcznej opłaty za kartę. Zyskując ponad 300 zł inwestujesz niewiele, tylko kilkanaście złotych.

Po informacji o spełnieniu warunków promocji kartę można zamknąć zachowując prawo do tabletu. Użytkownicy kart kredytowych na forach twierdzą, że bank Citi Handlowy przy rezygnacji z karty kredytowej proponuje często rok jej użytkowania za darmo. Więc dla osób, które korzystają z kredytu dostępnego w karcie i chcą skorzystać z „okresu bezodsetkowego” może by to dodatkowa zaleta.

Tablet Samsung Galaxy Lite SM-T110 nie jest demonem prędkości do wymagających gier, ale do przeglądania Internetu, nawigacji GPS, Skype, Facebooka i jako dodatkowe urządzenie w domu; albo dla dziecka sprawdzi się bardzo dobrze.

Bank Citi Handlowy zapłaci za Ciebie podatek

Citi Handlowy informuje w Regulaminie, iż pokryje podatek dochodowy od przyznanego tabletu. Więc nie musisz martwić się Urzędem Skarbowym 🙂 bank załatwia formalności za Ciebie i sam odprowadza należny podatek od wygranej.

Zamykanie karty kredytowej

Nie musisz otwierać konta, aby otrzymać kartę kredytową. Kartę możesz zamknąć online, telefonicznie, w oddziale albo listownie. Najwygodniej będzie zalogować się na swoje konto w Citi Handlowy i kliknąć na zamknięcie karty. Gdy oddzwoni konsultant możesz dostać lepszą ofertę albo podtrzymać decyzję. Karta po 30 dniowym okresie wypowiedzenia będzie zamknięta.

PS Tym którzy przebrnęli przez mój dość długi wpis gratuluję 😉 i przypominam że liczą się tylko wnioski wysłane ze strony z promocją.

Wpis zaktualizowany 3 marca 2015 – dodana informacja o możliwości rezygnacji z usługi CitiPhone przez infolinię.

Stan z 9 marca 2015 – przyznano 1042 tablety, zostało ok. 1958 urządzeń w promocji.

Tablet od Citibanku za kartę kredytową – Promocja
 • 4.71 / 5 5
87 głosów, średnia: 4.71 (wynik: 94%)