Konto bankowe bez stałych dochodów
  • 4.94 / 5 5
71 głosów, średnia: 4.94 (wynik: 98%)

Na rynku usług finansowych jest wiele typów klientów. Zarówno osoby pracujące na etacie i odbierające, co miesiąc wynagrodzenie; jak również uzyskujące dochody mniej regularnie, znajdą obecnie coś dla siebie. Dziś opiszę propozycje konta bankowego dla osoby bez stałych, co miesięcznych dochodów. Rachunek, który będzie dla Ciebie bezpłatny w dowolnej sytuacji – gdy nie masz dochodów, masz je nieregularnie albo uzyskujesz wynagrodzenie, co miesiąc. Innymi słowy będzie darmowy również bez wpływów wynagrodzenia, renty albo stypendium.

NEST Konto dla osób bez stałych dochodów

Obecnie rachunki dla osób, które nie posiadają systematycznie i regularnie uzyskiwanych dochodów ma w ofercie zaledwie kilka banków w Polsce. Warunkiem podstawowym jest oczywiście brak wymogu regularnych przelewów środków na konto, np. z tytułu wynagrodzenia.
Rachunkiem, który spełnia to kryterium jest Konto osobiste w NEST Banku (dawnym Banku SMART). Polecam zapoznać się dokładniej z tym kontem, które omówiłem we wpisie na moim blogu pod tytułem: Nest Bank opinie
Nawet, jeżeli nie przelewasz na konto regularnie wynagrodzenia albo innych środków, też pozostaje ono bezpłatne.

  • Otwarcie rachunku linkiem z tej strony – 0 zł
  • Prowadzenie konta – 0 zł
  • Zarządzanie rachunkiem przez Internet i telefon – 0 zł
konto bez stałych wpływów

Źródło: pixabay.com

Karta do konta jest bezpłatna

Po założeniu rachunku za darmo zostanie wyrobiona dla Ciebie karta debetowa (płatniczo-bankomatowa). Otrzymasz ja bezpłatnie poczta w terminie do maksymalnie 2 tygodni od otwarcia rachunku. Użytkowanie karty jest bezwarunkowo bezpłatne. Nie ma opłaty miesięcznej ani rocznej za kartę także, jeżeli w danym miesiącu nie wykonasz nią żadnej transakcji.

Karta do NEST Konta:

  • Wyrobienie karty – 0 zł
  • Standardowe dostarczenie karty pocztą – 0 zł
  • Opłata miesięczna za kartę – 0 zł
  • Opłata roczna za kartę – 0 zł
  • Wyplata ze wszystkich bankomatów w Polsce – 0 zł

Klienci o nieregularnych dochodach

bank-smart-karta-debetowa

Fot.: Bank NEST (dawny SMART)

Podsumowując rachunek ten jest wraz z kartą bezwarunkowo bezpłatny. Jeżeli nie posiadasz stałych dochodów, to jest to bardzo dobra propozycja dla Ciebie. Po co masz przepłacać za konto i kartę, jeżeli możesz mięć je za darmo. Bez konieczności przelewania, co miesiąc wynagrodzenia na ROR albo dokonywania transakcji na minimalna kwotę kartą.

Nest Konto zapewnia Ci wolność wyboru, ponieważ użytkujesz rachunek tak jak lubisz, samodzielnie decydujesz, kiedy wypłacasz środki z darmowego konta. Bez niepotrzebnych opłat bankowych, które gdzie indziej płaciłbyś/abyś, co miesiąc. Kiedy otrzymasz na konto wynagrodzenie za pracę, rentę, emeryturę albo stypendium, Bank Nest także nie pobierze opłaty z tego tytułu.

Konto bankowe bez stałych dochodów
  • 4.94 / 5 5
71 głosów, średnia: 4.94 (wynik: 98%)