Jak wziąć darmową pożyczkę w Vivusie – Instrukcja
  • 4.77 / 5 5
323 głosy, średnia: 4.77 (wynik: 95%)

Nie jestem zwolennikiem zaciągania zobowiązań finansowych w instytucjach pozabankowych. Jednak tym razem zdecydowałem się w drodze wyjątku napisać jak wziąć darmową pożyczkę w VIVUS. Skłonił mnie do tego fakt, że pierwsza pożyczka do 1600zł jest przyznawana całkowicie za darmo. Kwotę pożyczasz na okres do maksymalnie 30 dni. Poniższy poradnik poprowadzi Cię krok po kroku przez proces wypełniania wniosku i zaciągania pożyczki w Vivusie. Dowiesz się jak przebiega weryfikacja, udzielenie pożyczki gotówkowej oraz jak ją spłacić w terminie, aby nie zapłacić odsetek. Wystarczy, że masz konto bankowe (założone na Ciebie), aby potwierdzić swoje dane osobowe przelewem 1 grosza na konto VIVUS i otrzymać pożyczkę w kilkanaście minut.

Warunki przyznania pożyczki

Na wstępie uprzedzam potencjalnych pożyczkobiorców o konsekwencjach nie spłacenia zobowiązania w terminie, czyli naliczeniu odsetek. Choć pierwsza pożyczka, dla nowego klienta VIVUS-a jest bezpłatna, powinni decydować się na nią tylko klienci, którzy są pewni tego, iż spłacą ją w terminie. Firma jest obecnie największym pożyczkodawcą w Polsce. Marka należy do Vivus Finance Sp. z o.o.

Warunki przyznania chwilówki w VIVUS-ie są przejrzyste:

  1. Wiek od 20 do 75 lat.
  2. Polskie obywatelstwo.

Zaciąganie pożyczki w VIVUS-ie

Wypełnianie wniosku online zajmuje kilka minut. Przyznanie pożyczki trwa ok. 20 minut od wypełnienia formularza i potwierdzenia danych osobowych przelewem weryfikacyjnym z konta bankowego.

1. Kliknij na poniższy odnośnik i wybierz kwotę pożyczki oraz okres czasu, na jaki ją zaciągasz. Pamiętaj, że pierwszą (darmową) pożyczkę możesz wziąć w wysokości do maksymalnie 1600zł z terminem spłaty do 30 dni.

> Darmowa pożyczka VIVUS – Wypełnij wniosek <

okno wyboru pożyczki w vivus

Fot: VIVUS

2. Zarejestruj się wypełniając wniosek online podając podstawowe dane osobowe, jak imię i nazwisko, adres korespondencyjny, adres poczty elektronicznej (e-mail) oraz serię i numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego. Dane osobowe są bezpieczne, gdyż VIVUS posiada certyfikat internetowy i chroni dane klientów.

wniosek o pożyczkę w vivusie

Fot: VIVUS

Zaznacz wszystkie zgody, aby Vivus mógł przetworzyć dane w swojej bazie i złożyć zapytanie do Biura Informacji Kredytowej odnośnie przyznania pożyczki. Nie musisz godzić się na ostatni punkt „udostępnianie danych w celach marketingowych”.

jak wziąć pożyczkę w vivus

Fot: VIVUS

3. Wybierz bank, w którym masz konto osobiste, aby wykonać przelew weryfikacyjny do VIVUS-a (konto w tym samym banku przyspieszy procedurę). W ten sposób firma sprawdzi czy jesteś realną osobą i na numer Twojego rachunku, z którego wykonałeś przelew wyśle kwotę pożyczki.

darmowa pożyczka

Fot: VIVUS

Przelej 1 grosz na konto VIVUS, aby firma mogła potwierdzić Twoją tożsamość. Numer konta i tytuł przelewu zostanie wyświetlony na następnej stronie wniosku. Dane te otrzymasz także na adres e-mail.

przelew weryfikacyjny

Fot.: VIVUS

4. Po otrzymaniu przelewu i weryfikacji otrzymasz SMS i konsultant z firmy Vivus zadzwoni do Ciebie.

pożyczka vivus

Fot: freeimages.com

Poprosi o potwierdzenie danych osobowych z dowodu osobistego oraz nazwę banku z którego wykonałeś/aś przelew weryfikacyjny na kwotę 1 grosz. Pracownik Vivus zapyta czy posiadasz jakieś zobowiązania finansowe w innych bankach albo kartę kredytową. Jeżeli spełnisz warunki i nie masz nadmiernych zobowiązań finansowych w ciągu kilku minut od rozmowy dostaniesz informację SMS o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki, na Twoje konto. Pieniądze najczęściej w ciągu kilkunastu minut trafią na Twój rachunek, z którego wykonałeś/aś przelew potwierdzający dane osobowe.

5. Na Twój adres e-mail przyjdzie umowa pożyczki. Wydrukuj i podpisz umowę, po czym wyślij ją na adres otrzymany od VIVUS-a (znajdziesz go w wiadomości e-mail). Na wysłanie podpisanej umowy pożyczki masz tydzień od jej otrzymania.

Spłata pożyczki

Zaciągając jako nowy klient pierwszą, darmową pożyczkę pamiętaj o jej spłacie w terminie, aby uniknąć odsetek. Kwotę możesz oddać także przed terminem. W wiadomości od Vivusa, którą otrzymasz na podany e-mail znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące spłaty pożyczki (numer konta oraz tytuł przelewu).

Moje uwagi odnoście zaciągania pożyczki w VIVUS-ie

  • Firma jest instytucją pozabankową i działa legalnie. Jednak na pożyczkę w Vivus powinny się decydować tylko osoby, które są pewne, że spłacą ją w terminie. Jeżeli masz problemy finansowe, unikaj chwilówek. Możesz łatwo wpaść w spiralę zadłużenia.
  • Brak spłaty pierwszej pożyczki oznacza naliczenie odsetek. Przykładowo w dniu pisania tego teksu dla pożyczki w wysokości 500zł, przedłużenie terminu spłaty to koszt odpowiednio: 7 dni – 49zł, 14 dni – 63zł, 30 dni – 95zł.

> Darmowa pożyczka VIVUS – Wypełnij wniosek <

 

Jak wziąć darmową pożyczkę w Vivusie – Instrukcja
  • 4.77 / 5 5
323 głosy, średnia: 4.77 (wynik: 95%)