BPH: do 600zł zwrotu za zakupy kartą
 • 4.98 / 5 5
42 głosy, średnia: 4.98 (wynik: 99%)

Co miesiąc płacisz kartą? pora to wykorzystać. Zakładając konto Lubię to! pomiędzy 2 marca do 30 czerwca 2015 w Banku BPH, masz szansę zarobić do 650zł w rok (600zł za płatności kartą i 50zł za limit debetowy). W ramach promocji „Pieniądze Cię Lubią!”, co miesiąc możesz zyskać 3% zwrot od zakupów kartą w sklepach. Oferta jest skierowana do nowych klientów, którzy w 2015 roku nie posiadali konta w tym banku. Promocyjne hasło kojarzy się z Facebookiem, ale jest dość ciekawą ofertą bankową pozwalającą, co miesiąc zarobić do 50zł. Jeżeli aktywnie płacisz kartą to nie tylko konto, ale także plastik będzie dla Ciebie darmowy.

Aktualizacja 1 lipca 2015 – promocja Banku BPH zakończyła się, ale trwa nowa oferta opisywana prze-zemnie w wpisie.

Kto może skorzystać z promocji Pieniądze Cię Lubią i otrzymać 650zł?

 • Osoby, które od dnia 1 stycznia 2015 do dnia założenia konta „Lubię to!” nie posiadały rachunku osobistego w Banku BPH.
 • Nie były także współposiadaczami konta wspólnego w banku.

Wystarczy, więc że przed 2015 rokiem nie posiadałeś/aś żadnego konta w BPH albo zostało zamknięte przed 1 stycznia 2015.

Ile możesz zarobić?

Pożyczka gotówkowa sprawdzanie wiarygodności

www.freeimages.com

 • Otrzymujesz 3% zwrot od płatności kartą wydaną do konta. Maksymalnie do 50zł miesięcznie (od kwoty wydatków ok. 1666zł).
 • Zwrot otrzymujesz przez 12 miesięcy od daty złożenia wniosku o konto z kartą. Więc po 12 mies. możesz zyskać 600zł, bez konieczności płacenia podatku.

Promocyjny 3% zwrot (maks. 50zł miesięcznie) zostaje przyznany za transakcje kartą, które zostały zaksięgowane w danym miesiącu kalendarzowym. Wypłacany jest na konto do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, którego dotyczy, np. za kwiecień do końca maja.
Dodatkowe 50zł otrzymasz, jeżeli do dnia 30 czerwca 2015 podpiszesz umowę uruchamiającą limit w saldzie debetowym do rachunku. 50zł zostanie przyznane po 6 miesiącach (licząc od miesiąca następnego po miesiącu podpisania umowy o limit debetowy). Więc konto do tego czasu nie powinno zostać zamknięte. Oczywiście warto użytkować je dłużej, aby co miesiąc otrzymywać 3% zwrot za płatności kartą. Razem możesz zarobić do 650zł w 12 mies.

Konto Lubię to! i karta mogą być darmowe

Prowadzenie konta Lubię to! jest darmowe bez żadnych warunków (nie musisz regularnie przelewać na nie wynagrodzenia). Zaś karta debetowa wydawana do rachunku pozostanie bezpłatna, jeżeli w danym miesiącu wykonasz nią 4 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę. Mogą to być zwykłe płatności kartą w sklepach, na stacjach benzynowych, itp. Jeżeli nie przeprowadzisz min. 4 transakcji kartą Bank BPH naliczy opłatę 6zł. Jednak nie po to zakładasz konto ze zwrotem 3% aby nie korzystać z karty 😉

Zestawienie podstawowych opłat:
 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł – wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce
 • 0 zł – wypłaty gotówki z kasy Poczty Polskiej
 • 0 zł – za wydanie karty debetowej do konta (bankmatowo-płatniczej)
 • 0 zł – za przelewy krajowe w PLN przez Internet
 • 0 zł – za kartę do konta, jeśli w danym miesiącu min. 4 razy zapłacisz za zakupy – w przeciwnym razie opłata miesięczna wyniesie 6 zł

Jak skorzystać z promocji?

promocja pieniądze cię lubią do 600zł

Źródło: Bank BPH

 • Do 30 czerwca 2015 musisz otworzyć konto z kartą w promocji, tutaj: Promocja Pieniądze Cię Lubią z kontem Lubię to!
 • Podpisujesz umowy w obecności kuriera.
 • Aktywnie korzystasz z karty zbierając 3% zwrot za zakupy do 12 miesięcy.

Transakcje kartą uprawniające do bonusu

Do promocji wliczają się płatności w punktach handlowych, sklepach tradycyjnych i internetowych. Czyli także zakupy kartą na Allegro, w sklepach internetowych albo nawet zamawiając pizzę. Muszą być to transakcje na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Wyłączone z promocji są transakcje gotówkowe, np. wypłaty gotówki z bankomatów. Transakcje kartą w ramach promocji nie mogą być oczywiście unieważnione albo anulowane, gdyż takie nie będą brane pod uwagę.

Brak podatku w promocji

Ponieważ promocja jest sprzedażą premiową, jesteś zwolniony z konieczności płacenia podatku dochodowego. Nie musisz deklarować tego przychodu w swoim zeznaniu PIT.

Zakładanie konta

 • Wypełniasz dedykowany wniosek internetowy o konto.
 • Pracownik Banku BPH skontaktuje się z Tobą telefonicznie, zwykle w przeciągu 24 godzin w dzień roboczy. Potwierdzi prawidłowość danych oraz adres dostarczenia umów z banku.
 • Kurier w ciągu 2-3 dni roboczych dostarczy umowy do podpisu. Wcześniej kontaktując się telefonicznie.
 • Bank po otrzymaniu umów wyrabia dla Ciebie kartę i wysyła ją za darmo pocztą. Dostajesz także kod PIN. Kartę aktywujesz samodzielnie zgodnie z instrukcją, którą otrzymasz od Banku BPH.

Uwaga: Podczas wizyty kuriera potrzebne będą kserokopie dwóch dokumentów potwierdzających tożsamość.

 1. Pierwszym może być ksero dowodu osobistego.
 2. Drugim ksero prawa jazdy albo rachunek/faktura z Twoimi danymi osobowymi np. za prąd, wodę, Internet, itp. (nie starszy niż 3 miesiące).

Ostatnia aktualizacja wpisu – 20.06.2015
PS Przypominam o zadawaniu pytań w komentarzach oraz dodawaniu opinii o pożyczce gotówkowej w VIVUS, którą opisałem na blogu.

BPH: do 600zł zwrotu za zakupy kartą
 • 4.98 / 5 5
42 głosy, średnia: 4.98 (wynik: 99%)