200 nowych bankomatów w sieci bezprowizyjnej mBanku
  • 4.89 / 5 5
17 głosów, średnia: 4.89 (wynik: 97%)

Od wczoraj czyli 4 listopada 2014r w sieci bezprowizyjnych bankomatów mBanku oficjalnie przybyło 200 nowych urządzeń. Warto zwracać uwagę z jakich maszyn pobieramy gotówkę i pamiętać o zmianach jeżeli nadal chcemy wypłacać środki bez prowizji. Rachunek osobisty opisywałem już w artykule mBank eKonto opłaty i moja opinia, i tam odsyłam Czytelników zainteresowanych szczegółami ROR-u.mbank nowe bankomaty

Bankomaty Planet Cash zastępują maszyny eCard

To nie wszystkie zmiany, za darmo nie wypłacimy już gotówki z bankomatów eCard. Zastąpiło je 400 maszyn sieci Planet Cash (dawny Cash4You). Czyli ostatecznie bilans bezprowizyjnych bankomatów wzrośnie o 200 urządzeń.
Do niedawna bankomaty były oznaczone jako Planet Cash4You. Po rebrandingu przeprowadzanym przez ITCARD pozostanie nazwa Planet Cash. Po zmianach maszyny należące do operatora ICARD utworzą drugą pod względem ilości urządzeń sieć w Polsce.

Podsumujmy, obecnie dla eKonta i młodzieżowego izzyKonta w mBanku bez opłat wypłacimy gotówkę w Polsce kartą debetową z ponad 6 000 bankomatów sieci: Euronet, Planet Cash i BZ WBK S.A. Z pozostałych bankomatów Polsce prowizja wyniesie 3% (minimum 5 zł, maksymalnie 9 zł). Z wyłączeniem klientów, którzy mają włączoną usługę „Wypłaty ze wszystkich bankomatów bez prowizji”, kosztującą 5 zł miesięcznie, albo posiadają „eKONTO z darmowymi bankomatami”.

200 nowych bankomatów w sieci bezprowizyjnej mBanku
  • 4.89 / 5 5
17 głosów, średnia: 4.89 (wynik: 97%)